Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kameralarda Devrim Niteliğinde Cihazlar

Gizli-kamera.org sitesinin Uzun yıllar gizli kamera ve görüntüleme sektöründe türkiyede en yenilikci ve sektörünün en büyük olmasının nedeni sanırız yenilikci ve güven arz etmesi, 10 seneye yakın bir zamanda çok büyük yeniliklere imza atan firmamızın en son yeniliği hiç şüphesiz uzaktan cep telefonu, tablet veya bilgisayardan gizli kameranın görüntülerini izleme imkanı vermesi. Evet yanlış duymadınız evinizde veya işyerinize yerleştirdiğiniz bir gizli kameraya cep telefonu ile bağlanım anında canlı izleyebiliyorsunuz. Hatta birçok dizide görmüşünüzdür gizli kameralarının görüntülerini canlı olarak izlediklerini, ve bir çok türk dizilerinde yine gizli-kamera.org sitesinin ürünlerini kullanmaktadırlar.

Devamını Oku...


Kalem Gizli Kamera

Gizli kamera seçeneklerinin artmaya başlaması sonrasında artık pek çok farklı modeldeki kameralar arasından seçimler rahatlıkla yapılabiliyor. Şimdilerde ise insanların büyük bir kısmı kalem gizli kamera satın almak adına araştırmalarını yapmakta. Bunun nedeni ise kalem gizli kameraların çok kullanışlı olması. Karşınızdaki kişilere hiçbir şekilde belli etmeden dilediğiniz yeri dinleyebilecek ve orada siz yokken nelerin konuşulduğunu ve nelerin yapıldığını oldukça kolay bir şekilde görme imkanına da erişmiş oluyorsunuz. Üstelik günümüzde artık pek çok kişinin tercih etmesinden ötürü artık birçok farklı şekilde sizlerin karşısına çıkıyor. Kötü bir niyet taşımadan yalnızca güvenlik amaçlı kullanılması gereken bu kalem tarzı gizli kameralar yalnızca ses kayıt için kullanılmıyor, aynı zamanda video kaydı da yapılabiliyor.

 

Devamını Oku...


Mini Gizli Kamera

Eskiden söz konusu gizli kameralar olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına kötü niyetli kişiler geliyordu. Çünkü yalnızca kötü niyetli kişiler insanların en özel anlarını kameraya almak isterlerdi. Lakin şimdilerde bu durum değişmeye başladı. İş sahipleri ya da çocuklarını bakıcıya vermek isteyen insanlar o alanda olmadıkları zamanlarda nelerin yapıldığını öğrenmek adına araştırmalar yapıyorlar. Bunun sonucunda ise mini gizli kameralar ortaya çıkmış oluyor. İlk zamanlar çok fazla tercih edilmese de şimdilerde artık birçok kişi bu konuda araştırmalar yapmaya başladılar. Böyle olunca da artık onlarca farklı seçenek arasından insanlar en fazla beğendikleri kamera modelleri içerisinden tercihlerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

Devamını Oku...


Mini Gizli Kamera Nerede Kullanılır?

Normalde gizli kamera denildiği zaman insanların akıllarına sürekli olarak kötü şeyler ve insanlar gelir. Bunun nedeni ise yanlış anlaşılmalardır. Artık ise bu durumda çok ciddi değişmeler meydana gelmeye başladı. Mini gizli kameraların kullanılmasının artmaya başlamasının sonrasında artık pek çok farklı yerde gizli kamera kullanılabiliyor. Bu yerlerin başında ise evler gelmekte. Özellikle de bebeklerini bakıcılara emanet ederek işe gitmesi gereken anne babalar son dönemlerde bebeklerinin bakıcıları ile arasında olan durumları incelemek konusunda ne yapması gerektiğini bilemiyor. Yakınlarını belirli aralıklarla evlerine göndermiş olsalar da yine istedikleri bilgileri elde edemiyorlar. Böyle olunca da artık gizli kamera kullanımı hiç olmadığı kadar artmaya başlıyor. 

Devamını Oku...


Mini Gizli Kamera Nedir?

Gizli kamera kullanan kişi sayısında artışın meydana gelmesi sonrasında artık insanların büyük bir kısmı mini gizli kamera konusunda araştırmalar yapmaya başlıyorlar. Özellikle de iş yerlerinde bu tarz kameraların kullanımı hiç olmadığı kadar arttı. Dolayısıyla insanlar artık kendi bulundukları alanda kullanmak adına mini gizli kamera modellerini inceleyerek bunlar arasından seçimlerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Şimdilerde insanların büyük bir kısmının en fazla kullandığı gizli kameraların başında ise duvar saati ve radyo şeklinde hazırlanmış olan gizli kameralar gelmekte. Dışarıdan baktıkları zaman insanlar bu ürünlerin içerisinde gizli bir şekilde görüntü ve ses alınmasına yardımcı olan modüllerin olduklarını hiçbir şekilde anlamıyorlar. 

Devamını Oku...


Kol Saati Gizli Kamera

Gizli kameralar ile alakalı araştırmalar yapıldığı zaman eskiden insanların akıllarına gelen modeller neredeyse birbirinin aynısıydı. Böyle olunca da hem bu tarz kameraları satın alacak olan insanlar hem de kameraların yerleştirileceği yerdeki kişiler de kısa sürede burada inceleme yaparak gizli kamerayı bulabiliyorlar. Dolayısıyla yapılması gereken şey dışarıdan hiçbir şekilde belli olmadan kullanılabilecek gizli kameraları seçmek olmalı. Kol saati gizli kamera modelleri de son dönemlerin gözde gizli kameraları arasında kendine yer bulmakta. Bu kameraların birçok farklı özelliği var. Dolayısıyla insanların bu özellikleri dikkatli bir şekilde takip etmesi ve kendine en uygun olacak modeller arasından seçimlerini yapması gerekmekte. 

Devamını Oku...


Kol Saati Gizli Kamera Modelleri

İnsanlar bir ortama girdikleri zaman burada olan şeyleri kaydetmek istedikleri zaman bunu yalnızca ses kayıt cihazları ya da cep telefonları ile yapabiliyorlardı. Böyle olunca da karşı taraftaki kişiler eğer ki telefonu incelerse çok kısa sürede buradaki ses kayıt özelliğinin açık olduğunu görebilirlerdi. Dolayısıyla bu durum da çok ciddi sorunlara neden olabiliyordu. Şimdilerde ise kol saati gizli kameralar sayesinde insanlar diledikleri her yeri sorunsuzca dinleme özelliğine sahipler. Böyle olunca da istenilen her yer bu gizli kameralar ise sorunsuzca dinlenebiliyor ya da izlenebiliyor. Üstelik bu kol saatlerinin çok farklı özelliği bulunuyor. Bunların başında ise dışarıdan bakıldığı zaman aynı normal kol saatleri gibi görülmesi.

Devamını Oku...


En Çok Beğenilen Kol Saati Gizli Kameralar

Genel olarak kol saati denildiği zaman insanların akıllarına öncelikli olarak gelen şeylerden bir tanesi hiç şüphesiz ki erkekler. Çünkü birçok erkek kol saatini en önemli aksesuar olarak görmektedir. Ancak şimdilerde bu kol saatlerinin farklı bir özelliği de bulunmakta. Kol saati gizli kamera modelleri en fazla erkekler tarafından kullanılsa da kadınlar için de üretilen modelleri sayesinde artık herkes tarafından büyük bir beğeni ile kullanılmakta. Böyle olunca da her geçen gün kol saati gizli kamera modelleri birbirinden farklı şekillerde ortaya çıkmakta. Özellikle de spor görünüşlü olan kol saati gizli kamera modelleri sayesinde insanlar nereye giderlerse gitsinler hiç fark etmez bu kol saatlerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. 

Devamını Oku...


Casus Kamera Nedir?

Çalışan insanların büyük bir kısmı çocuklarını bakıcılar ile evde bırakmak zorunda kalabiliyorlar. Ancak bu durumda çocuklarının evde nasıl zaman geçirdiklerini bilemiyorlar. Ya da iş yeri sahipleri iş yerlerinde bulunmadıkları zamanlarda çalışanlarının ne kadar verimli çalıştıklarını merak edebiliyor. Böylesi durumlarda ise ne yapılacağı oldukça kolay. Öncelikli olarak casus gizli kamera modelleri incelenmeli ardından da kendilerine en uygun olanı seçmelidir. Şimdilerde insanların büyük bir kısmı masa üstü saati olarak da kullanılabilen casus kameralar arasından seçimlerini yapmayı tercih ediyorlar. Çünkü bu tarz kameralara bakıldığı zaman hiçbir şekilde içerisinde ses ve görüntü kaydeden bir cihazın yer aldığı görülmüyor. İnsanlar da nerede olursa olsun bulunulan mekanı kolaylıkla takip edebiliyorlar. 

Devamını Oku...


Böcek Dinleme Cihazı

Mesafe sınırı olmadan karşı tarafı dinlemek isteyen insanların büyük bir kısmı bu konuda nasıl bir profesyonel bir çözüm elde edeceklerini bilemeyebiliyorlar. Dinleme cihazı böcek genel olarak filmlerde ya da dizilerde insanların karşısına çıkıyordu. Bundan dolayı da pek çok kişi böylesi cihazların yalnızca çok yüksek bedeller sonrasında satın alınabileceğini düşünürler. Halbuki artık insanlar istedikleri zaman hiçbir sorun yaşamadan bu cihazları satın alarak istemiş oldukları noktalarda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorlar. Böcek dinleme cihazlarının en büyük özelliklerinin başında boyutlarının küçük olması gelmekte. Zaten bu tarz cihazlara böcek adının verilmesinin sebebi de tam olarak bu.

Devamını Oku...


Türkiyede gizli kamera sistemleri sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kamera çeşitlerini bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevzi çakmak mah. Yıldırım beyazıt Cad. Millet Sokak No:5 Yeni bosna / Bahçelievler / İSTANBUL
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: