Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Kol Saati Gizli Kamera ile HD Çekim

Günlük yaşantımızda aksesuar kullanımından ziyade ihtiyaç olarak kullandığımız saatler gelişen teknoloji ile şekil değiştirerek gizli kamera kullanım özelliğini taşımaktadır. Bilindiği gizli kameralardaki amaç görüme riski olmadan istenilen görüntülere ve ses yardımıyla elde edilmek istenilen bilgilere ulaşmak amacıyla kullanılmaktadır. Sunulan en yeni tasarımlar sayesinde anlaşılma olasılığı ortadan kaldırılarak kolay bilgi edinme avantajlarını sağlamaktadır. Kıyafetlere uygunluk sağlayan ve zamanı bizlere hatırlatan saatler teknoloji ilerlemesiyle gene aynı görkemli şıklık içerisnde Kol Saati Gizli Kameralar vasfını taşıyarak gene zamanı yansıtan özelliğiyle görüntü elde etme pratikliğini yaşatmaktadır.

Devamını Oku...


Gizli Kamera Kalem İle Kayıt

Düşünce gücünü yazıya dönüştürmede kullanılan en güçlü aracı kalemlerdir. İfade edebilme ve her hangi bir bilgiyi yazı olarak aktarmada kalemler kullanılmaktadır. Hayatınızın her anında ihtiyaç olarak kullanılan kalemler gelişen teknolojinin sunduğun imkânlarla gizli kamera olma niteliğini kazanmıştır. Gizli kamera kullanımında genel ortamların kontrolü ve elde edilmek istenilen ses bilgilerini sağlamaktadır. Fakat kişilerin bireysel olarak istedikleri anda yer alan ortamda kaliteli bir çekimi kendi kontrolleri dâhilinde sağlayan kablosuz kullanım özelliğiyle kalemler sağlamaktadır. Kalem Gizli Kameralar kullanımı pratik ve oldukça fark edilmez olarak tasarlanan cihazlardır. 

Devamını Oku...


Duvar Saatine Gizlenmiş Gizli Kamera

Zaman kavramının kontrolünün gerçekleştirerek yaşantımıza program rahatlığıyla başarıya etken olan saatler hayatımızda büyük rol oynamaktadır. Saatlerin rahat görünümleri elde edinmek adına oluşturulan duvar saatleri ev ve iş ortamlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Her geçen gün yeni kullanım şekilleri ve modelleriyle karşılaştığımız duvar saatlerinde teknoloji kullanımı yaratıcılığıyla gizli kamera niteliği kazandırılmıştır. Kurulan sistem sayesinde kişiler tarafında fark edilmeden ortamdaki görüntüler ve sesler kayıt altına alınmaktadır. Toplumumuzda ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla oluşturulan bu sistem ofis ve ev ortamlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Duvar Saati Gizli Kameralar saat vazifesini göstermesine devam ederek kamuflajını rahatlıkla oluşturmaktadır.

Devamını Oku...


Şık Tasırımlara Sahip Duvar Saati Gizli Kamera

Her evde ve her iş yerinde mutlaka yer alan duvar saatleri daima yenilenerek ortama uygunluk sağlamaktadır. Günümüzde yer alan farklı modellerdeki saatler duvarların tasarımında kullanılan vazgeçilmez bir ana unsurdur. İhtiyaç olarak her ortamda kullanımda olan duvar saatleri yeni değişimlere uğrayarak gizli kamera alanında da değerlendirilmektedir. Gizli kameralar gene gizli olma özelliğini taşıyan her bilgiyi ve görüntüyü ortaya çıkararak gizlilik anlamından bilgi ve görüntüleri uzaklaştırmaktadır. Klasik modellerin dışına çıkan bir güçle kaliteli tasarımları yansıtan duvar saatlerinde kullanılan kamera sistemi ofis ya da ev ortamlarında istenilen yere kolay bir monte etme yöntemiyle anında kayıt işlemlerine başlamaktadır. Duvar Saati Gizli Kameralar manzara dışında bilindik tarihi dokuların fotoğraflarını da taşımaktadır.

 

Devamını Oku...


Casus Kulaklık Modelleri

Pek çok kişi casus kulaklıkların aynı olduğunu düşünür. Ancak teknolojik donanım bakımından hepsinin arasında farklar vardır. Casus kulaklılar için önemli olan şey sesi ne kadar iyi aldığınız ve sesin karşı tarafa da ne kadar iyi gittiğidir. Casus kulaklıları genelde televizyon spikerleri, sinemacılar, ajanlar, tiyatrocular ve öğrenciler kullanır. Ancak bunlar normal görüşme yapmadıkları için ses alışverişinin kaliteli olması çok önemlidir. Kalite olmayan ürünler aldığınızda hem ses kalitesi düşer hem garantisiz ürünler alırsınız hem de herhangi bir problemle karşılaştığınız anda karşınızda sizinle muhatap olacak ciddi kurumsal bir firma bulamazsınız. Sizlere sunduğumuz profesyonel ses kayıt ekipmanı, verdiğimiz ayrıcalıklı hizmet ve garanti ile bu alanda en iyi firma olma unvanına sahibiz.

Devamını Oku...


Masa Saati Gizli Kamera Modelleri

Saat kullanımında zengin seçme olanağına sahip olan masa saatleri model olarak oldukça modern bir yapıya sahiptir. Çalar saat görevini de üstlenebilen masa saatleri teknolojini gelişmesiyle bu görev çıtasını yüksek kılarak gizli kamera kullanımı görevini de yerine getirmektedir. Masa kullanıma bağlı olması nedeniyle ev ortamları dışında ofis ortamlarında tercih edilmesi istenilen gizli çekimlerin gerçekleşmesinde kolaylık sağlamaktadır. Taşıdıkları hiçbir özellikten taviz vermeyerek gene saat ya da çalar saat hizmetini beraberinde sunmaktadır. Masa saati gizli kameralar daima teknoloji takibinde kendini yenileyerek güçlü bir gizlilik vasfını taşımaktadır.
bakici-gizli-kamera

Devamını Oku...


Kablosuz Gizli Kameralar Wi-Fİ

Evinize, iş yerinize veya ofisinize ya da herhangi bir alana gizli kamera taktırmak istiyorsunuz ama kablolarla uğraşmaktan sıkıldınız. Firmamız size bu duruma çözüm olarak birbirinden farklı kablosuz gizli kameralar sunmaktadır. Evde bebeğiniz var ama siz çalıştığınız için bakımını bir dadıya vermişsiniz. İçiniz rahat değil. İletişim kanallarında gördükleriniz ve duyduklarınızdan dolayı içinizde daima bir korku var. Evinize görünmeyecek şekilde ya da görünse bile kamera olduğu anlaşılmayacak şekle sahip kablosuz gizli kameralar taktırıyoruz. Bu şekilde artık ofisinizden evinizi ister bilgisayarınızdan ister akıllı telefonunuzdan takip edebileceksiniz. Bu şekilde dadının bebeğinize iyi mi kötü mü davrandığını görebilir ve bu duruma göre bakımını üstlenmesine devam ettirebilirsiniz.

Devamını Oku...


Profesyonel Gizli Kamera Modelleri

İş yerinizde çalışanlarınıza, evinizde bebeğinizin bakıcısına güvenmiyor musunuz? Eşinizden şüphe mi ediyorsunuz? İş görüşmelerinizi, röportajlarınızı ya da derslerin işlenişini takip mi etmek istiyorsunuz? Tüm bu sorularınıza yanıt verebilecek teknolojinin en gelişmiş ürünlerine sahibiniz. İnsanlara tabi ki güvenmeniz çok önemlidir. Ancak kontrol etmenin de bir sakıncası yoktur. Son teknoloji mini gizli kameralarımız ile sizlere hizmet etmek için hazırız. Her türlü bakıcı kameramız, araç kameramız ve gizli kameralarımız birinci sınıf ürünlerdir ve hepsi için garanti de verilmektedir. İsterseniz işiniz için profesyonel amaçlı isterseniz de hobi gibi eğlence amaçlı kullanabilirsiniz. Kameralarımız her ihtiyacınıza karşılık verebilecek niteliktedir. Tüm cihazlarımızın içinde cihazın donanımına uygun ve uyumlu yazılım ile çoğu akıllı sınıfına giren geniş ürün yelpazemizle herkes için uygun mini gizli kamera bulundurmaktayız. En güncel teknolojiler ve yazılımlarla üretilen kameralarımız ergonomiktir.

Devamını Oku...


Dinleme Cihazları ile ilgili Güven Sorununa Son

Sevdiklerinizin hiç sizden habersiz ne yaptığını merak ettiniz mi?ya da elamanlarınızın sizden gizli ne yaptıklarını? Şüphe insanı öldürmeyen ama insanın içini kemiren en büyük zehirdir.  İşte bu yüzden dinleme cihazları derdinize derman olmak için keşfedildi. Sese duyarlı sensöru ile ortamda ki en ufak sesleri bile kaydeden bu cihazlar size oldukça yararlı olacaktır. Süper mini boylarla istediğiniz her alanda kullanmanızı sağlayacak bu küçük ama işlevsel cihazlar sayesinde merakınızı yeneceksiniz.  Telefon dinleme ve böcekler sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. Peki, bunların çalışma sistemleri nasıl? Dinleme cihazını aldığınız zaman aktif hale getirmek için öncelikle herhangi bir operatörden bir sim kart almalısınız. Daha sonra dinleme cihazınızdaki sim kart yuvasına yerleştirip kendi numaranızdan arama yaparak cihazın sim kartı tanımasını beklemelisiniz. Bu tanımanın nasıl olduğuna gelecek olursak cihaz üzerinde yer alan ışıkların sim kart tanındığı anda bir defalığına mahsus 1-3 sn. aralıkla yanıp sönmesi ile anlaşılacaktır. Sim kart tanındıktan sonra cihaz kayıt yapmaya başlar ve sizde ortamı dinlemeye başlamış olursunuz. Her şey bittikten sonra bile ortamda var olan en küçük seste sizi geri arayarak olaylardan habersiz kalmamanızı sağlar.

Devamını Oku...


SES DİNLEME CİHAZI

Modern çağın getirdiği en gelişmiş ürünlerden biridir gizli ses dinleme cihazı. Birçok tercihi ile dilediğiniz yerde kullanma özelliği sunmaktadır. Ses dinleme cihazlarının kullanım amacı ise isminden de anlaşılacağı üzere konuşmaların ve seslerin dinlenmesidir. Ses dinleme cihazı fiyat olarak da oldukça uygun olması dolayısı ile herkesin rahat kullanımı için tasarlanmıştır. Ses dinleme cihazları ile uyumakta olan bebeğinizin uyandığını başka bir odadan da takip edebilir, nerede olduğunu merak ettiğiniz sevgilinizin kimlerle birlikte olduğunu hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan nerede ve kiminle birlikte olduğunu tespit edebilirsiniz.

Devamını Oku...


Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevzi Çakmak mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Millet Sokak No:5 Yeni bosna / Bahçelievler / İSTANBUL
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: