Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Dinleme Cihazı Böcek

İnsanlar dinleme cihazı böcek konusunda düşündükleri ilk şeylerin başında çok küçük olması gelmekte. Çünkü yapılacak olan en ufak bir araştırmada dahi görülebileceği üzere böcek dinleme cihazları dışarıdan insanların ne kadar iyi bir şekilde bakarlarsa baksınlar asla görülmeyen ve istenilen her yere rahatlıkla koyulabilecek tarzda cihazlardır. Dolayısıyla insanlar aralarında herhangi bir soru işareti kalmadan diledikleri her yere böcek dinleme cihazı yerleştirebiliyor. Bu kadar fazla talep olmasının ardından da artık insanların isteklerini en iyi şekilde yararlanması adına kaliteli böcek dinleme cihazları üretilmeye başlandı. Bu tarz cihazlar satın alınırken öncelikli olarak satın alım öncesinde dikkatli bir inceleme yapılması önemlidir.

Devamını Oku...


Anahtarlık Gizli Kamera Modelleri

Gizli kameralar söz konusu olduğu zaman insanların akıllarına birçok farklı soru işareti gelmekte. Bunların başında da gizli kameraların çok yüksek fiyatlara satışa sunulduğu ya da insanların bu kameraları kullanmaya başladıkları zaman karşılarındaki kişiler tarafından fark edileceğini düşünürler. Lakin artık böylesi durumlar ile insanların akıllarında herhangi bir soru işaretinin kalmasına hiç gerek yok. Çünkü başta anahtarlık gizli kamera olmak üzere birçok gizli kamera modeli sayesinde insanlar diledikleri her yeri bu kameralar ile izleme imkanına sahip oluyorlar. Özellikle de araç sahibi olan kişiler kendi araç markaları ile aynı görünüme sahip olan anahtarlık gizli kameralar satın alınarak istenildiği gibi kullanılabilmektedir.

Devamını Oku...


Kalem Gizli Kamera Hakkında

Evde, iş yerinde ya da gidilen bir yerde kişiler o an orada yokken neler olduğunu öğrenmek istiyorlarsa bunun için artık yapmaları gereken şey oldukça kolay. Kendilerine ya da kullanım amaçlarına en uygun olan gizli kamera seçimlerini yapabiliyorlar. Kalem gizli kamera ise bunların başında gelmekte. Ancak şimdilerde pek çok farklı yerde kalem gizli kamera satışı yapılsa da insanların bu konuda kesinlikle dikkatli olması gerekiyor. Çünkü piyasada ne yazık ki tam olarak istenilenleri vermeyen tarzda kalem gizli kameralar bulunabiliyor. Dolayısıyla insanların bu konuda çok dikkatli olmaları gerekmekte. Kalem gizli kamera çeşitleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak önemli olan şey istenilen özelliklere sahip olup olmadığını incelemek olmalı.

Devamını Oku...


Gizli Kamera Fiyatları

Güvenlik amacıyla birçok kurumun ve şahısların tercih ettiği gizli kameralar, günümüzde fark edilirliği çok zor olan modellerde ve farklı kayıt özellikleriyle satışa sunulmaktadır. Farklı ortamlar için ayrı tasarımları mevcut olan bu kameraları evinizde kullanmak istiyorsanız, ev objeleriyle birebir benzer modeller bulunmaktadır. Yine iş ve toplantı ortamı için de farklı modellerde mini gizli kameralar satışa sunulmaktadır. İkili görüşmelerde delil olarak kayıt almak isteyen kişiler için anahtarlık, saat ve kalem şeklindeki gizli kameralar daha çok tercih ediliyor. Ses, görüntü kalitesi ve tasarım özelliklerine göre gizli kamera fiyatları da farklılık göstermektedir.

Devamını Oku...


6 Yaşındaki Öz Cocuguna Şiddet Uyguladı

Osmaniyede 6 yaşındaki Kendi Öz oğlu olan Cocuğuna Şiddet Uygulayan Anne Gizli Kamera Sayesinde Yakalandi Kayıt Altına Alındı
Görüntüleri İzliyen Baba Gün Geçmeden Eşi Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
 

 

Devamını Oku...


Gizli Kamera Kullanim Videosu

Gizli Kamera Kullanim Videosu

Devamını Oku...


Çocuğa Yapılan Şiddet Gizli kamerada Yakalandı

Ensonhaberin Paylaştığı bir haberde bir annenin öz evladına yaptığı şiddet gizli kameraya yansıdı

Haberin detayları Bu şekilde:

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesi esnafından Erdem Tülübaş, 4 yıl önce görücü usulüyle tanıştığı Tuğba Tülübaş ile evlendi. Çiftin 2 yıl sonra Esila adını verdikleri kızları dünyaya geldi.

Erdem Tülübaş, bazı akşamlar kızının vücudunda morluklar görüp, eşinin darbettiğinden şüphelenerek, evin salonuna gizli kamera yerleştirdi. Bir süre sonra eşinin kızını dövdüğünü kamera kayıtlarından tespit eden Erdem Tülübaş, görüntülerle polise giderek, şikayetçi oldu.
 

Devamını Oku...


Hayat Şarkısı Dizisindeki Gizli Kamera

Hayat şarkısı Dizisi bu bölümde bir kalem görünümünde gizli kamera kullandı, ve birçok dizide dikkat ettiyseniz bu tür gizli kamera modelleri kullanılmakta, gerçek hayatta olduğu gibi birçok şüpheli olayları gün yüzüne çıkarmak için ya gizli kamera yada dinleme cihazları kullanılmaktadır. Mesela hayat şarkısı dizisinde bu bölümde olduğu gibi bayram cevher ailesinin üzerinde oyanan oyunları gün çıkarmak için kullanıldı, belki oanda işe yaramadı ama muhakkak ilerleyen zamanlarda tekrar deneyecekler ve gizli kamera görevini yerine getirdiğinde hayat şarkısındaki cevher ailesinin hayatı kurtulacak. Bu bir dizide verilen bir örnek ama gerçek hayatta daha birçok örnekleri var, işyerinizdeki ortaklardan tutunda yanınızda çalışan personele kadar bu tarz gizli kameralar kullanılmakta ve içinizi kemiren bazı soru işaretlerini tamamen silersiniz

Devamını Oku...


Gizli Kameralarda Devrim Niteliğinde Cihazlar

Gizli-kamera.org sitesinin Uzun yıllar gizli kamera ve görüntüleme sektöründe türkiyede en yenilikci ve sektörünün en büyük olmasının nedeni sanırız yenilikci ve güven arz etmesi, 10 seneye yakın bir zamanda çok büyük yeniliklere imza atan firmamızın en son yeniliği hiç şüphesiz uzaktan cep telefonu, tablet veya bilgisayardan gizli kameranın görüntülerini izleme imkanı vermesi. Evet yanlış duymadınız evinizde veya işyerinize yerleştirdiğiniz bir gizli kameraya cep telefonu ile bağlanım anında canlı izleyebiliyorsunuz. Hatta birçok dizide görmüşünüzdür gizli kameralarının görüntülerini canlı olarak izlediklerini, ve bir çok türk dizilerinde yine gizli-kamera.org sitesinin ürünlerini kullanmaktadırlar.

Devamını Oku...


Kalem Gizli Kamera

Gizli kamera seçeneklerinin artmaya başlaması sonrasında artık pek çok farklı modeldeki kameralar arasından seçimler rahatlıkla yapılabiliyor. Şimdilerde ise insanların büyük bir kısmı kalem gizli kamera satın almak adına araştırmalarını yapmakta. Bunun nedeni ise kalem gizli kameraların çok kullanışlı olması. Karşınızdaki kişilere hiçbir şekilde belli etmeden dilediğiniz yeri dinleyebilecek ve orada siz yokken nelerin konuşulduğunu ve nelerin yapıldığını oldukça kolay bir şekilde görme imkanına da erişmiş oluyorsunuz. Üstelik günümüzde artık pek çok kişinin tercih etmesinden ötürü artık birçok farklı şekilde sizlerin karşısına çıkıyor. Kötü bir niyet taşımadan yalnızca güvenlik amaçlı kullanılması gereken bu kalem tarzı gizli kameralar yalnızca ses kayıt için kullanılmıyor, aynı zamanda video kaydı da yapılabiliyor.

 

Devamını Oku...


Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevzi Çakmak mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Millet Sokak No:5 Yeni bosna / Bahçelievler / İSTANBUL
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: