Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Hayat Şarkısı Dizisindeki Gizli Kamera

Hayat şarkısı Dizisi bu bölümde bir kalem görünümünde gizli kamera kullandı, ve birçok dizide dikkat ettiyseniz bu tür gizli kamera modelleri kullanılmakta, gerçek hayatta olduğu gibi birçok şüpheli olayları gün yüzüne çıkarmak için ya gizli kamera yada dinleme cihazları kullanılmaktadır. Mesela hayat şarkısı dizisinde bu bölümde olduğu gibi bayram cevher ailesinin üzerinde oyanan oyunları gün çıkarmak için kullanıldı, belki oanda işe yaramadı ama muhakkak ilerleyen zamanlarda tekrar deneyecekler ve gizli kamera görevini yerine getirdiğinde hayat şarkısındaki cevher ailesinin hayatı kurtulacak. Bu bir dizide verilen bir örnek ama gerçek hayatta daha birçok örnekleri var, işyerinizdeki ortaklardan tutunda yanınızda çalışan personele kadar bu tarz gizli kameralar kullanılmakta ve içinizi kemiren bazı soru işaretlerini tamamen silersiniz

Devamını Oku...


Kalem Gizli Kamera

Gizli kamera seçeneklerinin artmaya başlaması sonrasında artık pek çok farklı modeldeki kameralar arasından seçimler rahatlıkla yapılabiliyor. Şimdilerde ise insanların büyük bir kısmı kalem gizli kamera satın almak adına araştırmalarını yapmakta. Bunun nedeni ise kalem gizli kameraların çok kullanışlı olması. Karşınızdaki kişilere hiçbir şekilde belli etmeden dilediğiniz yeri dinleyebilecek ve orada siz yokken nelerin konuşulduğunu ve nelerin yapıldığını oldukça kolay bir şekilde görme imkanına da erişmiş oluyorsunuz. Üstelik günümüzde artık pek çok kişinin tercih etmesinden ötürü artık birçok farklı şekilde sizlerin karşısına çıkıyor. Kötü bir niyet taşımadan yalnızca güvenlik amaçlı kullanılması gereken bu kalem tarzı gizli kameralar yalnızca ses kayıt için kullanılmıyor, aynı zamanda video kaydı da yapılabiliyor.

 

Devamını Oku...


Casus Kamera Nedir?

Çalışan insanların büyük bir kısmı çocuklarını bakıcılar ile evde bırakmak zorunda kalabiliyorlar. Ancak bu durumda çocuklarının evde nasıl zaman geçirdiklerini bilemiyorlar. Ya da iş yeri sahipleri iş yerlerinde bulunmadıkları zamanlarda çalışanlarının ne kadar verimli çalıştıklarını merak edebiliyor. Böylesi durumlarda ise ne yapılacağı oldukça kolay. Öncelikli olarak casus gizli kamera modelleri incelenmeli ardından da kendilerine en uygun olanı seçmelidir. Şimdilerde insanların büyük bir kısmı masa üstü saati olarak da kullanılabilen casus kameralar arasından seçimlerini yapmayı tercih ediyorlar. Çünkü bu tarz kameralara bakıldığı zaman hiçbir şekilde içerisinde ses ve görüntü kaydeden bir cihazın yer aldığı görülmüyor. İnsanlar da nerede olursa olsun bulunulan mekanı kolaylıkla takip edebiliyorlar. 

Devamını Oku...


GİZLİ KAMERA ARAYIŞINDA ÇOK FONKSİYONU SUNAN KALEM GİZLİ KAMERALAR

Yaşadığımız toplumda fazlasıyla bir ilerle gösteren gizli kamera kullanımı yaşanılan olaylar sonucunda bireylerin sarsılan güveni nedeniyle oto kontrol altına alınmasını istediği anlarda devreye girmektedir. İş ortamlarında kişisel olarak kendi kullanım isteğine bağlı olarak sadece o anı kayda alan Kalem Gizli Kameralar beklentilere doğru oranda cevap vermektedir. Resmi toplantılarda dijital kameralardan birinin kullanım zorluluğuna çözüm bulan cihazlar kullanım kolaylığı, fark edilmezliği konforuyla istenilen bilgileri kayıt altına almaktadır. Kullanım amacınıza yönelik model çeşitleri geniş tutulan kameralar kalem yazı görevini de yerine getirmektedir.

Devamını Oku...


Gizli Kamera Kalem Çeşitleri

Gizli kameralar, çeşitli ortamlara özel tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlamaktadır. Gizli kamera sistemleri, her geçen gün daha özel tasarım ve fonksiyonelliklerde birleşerek, çok uygun fiyatlara satışa sunuluyor ve güvenlik tedbiri amaçlı büyük ilgi görüyor. Bu gizli kamera sistemleri arasında en popüler olanlarından biri ise; gizli kamera kalem çeşitleridir.

Devamını Oku...


Kalem Gizli Kameralar

Gizli kamera kalem teknolojinin bizlere sunduğu kusursuz bir kalem görünümündeki gizli kameradır. Sıradan bir kalem olma vasfını kaliteli görünümüyle taşırken içerisine yerleştirilen küçük bir parçacıkla gizli sırları ortaya çıkarmakla yükümlü bir görevi üstlenmektedir.  Bulunduğunuz ortamda üzerinizde taşıyacağınız gibi dikkat çekmeden kayıt altına almak istediğiniz görüntüleri kaydetmektedir.  Taşınır olma ve fark edilmeme kusursuzluğuyla aynı zamanda sesleri de kaydederek güçlü bir kanıt niteliğinde değerlendirme olanağını sizlere sunmaktadır

Devamını Oku...


Gizli Kamera Kalem Özellikleri

Gizli kamera kalem modelleri, kusursuz dizaynı ve kaliteli görünümleri sayesinde, kolay bir şekilde anlık gizli çekim yapılmasına olanak sağlarlar. Bulunduğunuz ortamda kalem gizli kamerayı masa üzerine yerleştirerek istediğiniz açıdan anlık çekim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra; gömlek veya ceket cebine yerleştirerek de gizli görüntü alabilir ve ses kaydı da yapabilirsiniz.

Devamını Oku...


Gizli Kamera Kalem

Gizli kamera yeni sezon modelleri aralarında yoğun olarak tercih edilen tasarımlar kalem tipi casus kameralardır. Bu tasarımlar pantolonlarda, ceketlerde ya da çantada konumlandırılarak mobil ve etraftakiler aracılığıyla fark edilemez olması, düşük ücretlerden satılması sebebiyle casus kamera gereksinimi meydana gelen bireylerin aklına bir an önce kamera görünümlü tasarımlar gelmektedir. Önceden filmlerde sıkça gördüğümüz kalem casus kameralara, günümüzde erişmek oldukça kolaydır. E-ticaret sitelerinde bir sürü çekici ücretlere ve çeşitli özellik alternatifleri ile satılan modeller aralarında en bir sürü dolma kalem görünümlü saklı kameralar seçim edilmektedir. Bunun da nedeni; birlik elbiseler üstünde de kullanılabilir olması ve iş ortamlarında göze batmamasıdır.

Devamını Oku...


Gizli Kamera Kalem Kullanımı

Gizli kamera sistemleri günümüzde birçok alanda bireyler ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir.
Çoğunlukla kişisel güvenlik ve tedbir amaçlı insanların ihtiyaç duyduğu bu casus cihazlar, her yıl farklı şekillerde ve kullanım kolaylıkları ile buluşuyor.
Tabi, bu gizli kameraların özellikleri de her geçen gün gelişmekte olup, fonksiyonel yapıları ile insanlara kullanım rahatlığı sağlıyor.

Devamını Oku...


Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevzi Çakmak mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Millet Sokak No:5 Yeni bosna / Bahçelievler / İSTANBUL
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: