Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Kol Saati Gizli Kamera Modelleri

Kol Saati Gizli Kamera Modelleri

İnsanlar bir ortama girdikleri zaman burada olan şeyleri kaydetmek istedikleri zaman bunu yalnızca ses kayıt cihazları ya da cep telefonları ile yapabiliyorlardı. Böyle olunca da karşı taraftaki kişiler eğer ki telefonu incelerse çok kısa sürede buradaki ses kayıt özelliğinin açık olduğunu görebilirlerdi. Dolayısıyla bu durum da çok ciddi sorunlara neden olabiliyordu. Şimdilerde ise kol saati gizli kameralar sayesinde insanlar diledikleri her yeri sorunsuzca dinleme özelliğine sahipler. Böyle olunca da istenilen her yer bu gizli kameralar ise sorunsuzca dinlenebiliyor ya da izlenebiliyor. Üstelik bu kol saatlerinin çok farklı özelliği bulunuyor. Bunların başında ise dışarıdan bakıldığı zaman aynı normal kol saatleri gibi görülmesi. 

Bu kol saati gizli kameralar başka bir kişinin koluna takılsa dahi hiç kimse çok ayrıntılı bir şekilde incelemedikleri takdirde bunların içerisindeki modüllerin farkına varamayacaktır. Şimdilerde özellikle de turizm, medya gibi birçok farklı alandaki insanların büyük bir kısmı artık güvenlik garantisi ile herhangi bir işlem yapmadan önce karşısındaki kişi ile iletişime geçtikleri zaman bu kameraları kullanıyorlar. Üstelik bu tarz kameraları şarj etmek için bilgisayar kullanılabiliyor. USB kablosu ile şarj edilecek olan kol saati gizli kamera modelleri tak çalıştır özelliğine sahip. Üstelik sürekli olarak bu kamerayı açıp kapatmak zorunda da değilsiniz. Çünkü birçok kamera hareket sensörüne sahip. 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevzi Çakmak mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Millet Sokak No:5 Yeni bosna / Bahçelievler / İSTANBUL
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: