Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Duvar Saatine Gizlenmiş Gizli Kamera

Zaman kavramının kontrolünün gerçekleştirerek yaşantımıza program rahatlığıyla başarıya etken olan saatler hayatımızda büyük rol oynamaktadır. Saatlerin rahat görünümleri elde edinmek adına oluşturulan duvar saatleri ev ve iş ortamlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Her geçen gün yeni kullanım şekilleri ve modelleriyle karşılaştığımız duvar saatlerinde teknoloji kullanımı yaratıcılığıyla gizli kamera niteliği kazandırılmıştır. Kurulan sistem sayesinde kişiler tarafında fark edilmeden ortamdaki görüntüler ve sesler kayıt altına alınmaktadır. Toplumumuzda ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla oluşturulan bu sistem ofis ve ev ortamlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Duvar Saati Gizli Kameralar saat vazifesini göstermesine devam ederek kamuflajını rahatlıkla oluşturmaktadır.
 

Duvar Saati Gizli Kameralar dekoratif aksesuar kulamı olarak duvarlara monte edilmektedir. Gelir kaynağı olarak çalışma mecburiyeti altında olan aile bireyleri emanet ettikleri çocuklarını gözlem altında tutmak adına bakıcı kontrolünü ele almak adına özellikle bu cihazlardan yararlanmaktadır. Ofis ortamlarında ise gerçekleştirilen ortam uzaklaşmasında geride kalan çalışan bireylerin kontrolünü gerçekleştirmek içinde tercih edilmektedir. Görsel şıklık hem ev hem de iş ortamlarında sağlanarak modern dizayn oluşumunu sağlamaktadır. Rahat ve şık ortamlarda çokça tercih edilen aksesuar seçenekleri arasında farklı tasarımlarla duvar saatleri ilk tercihler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kurulan gizli kamera sistemleri beraberinde görsel şıklığı da ön planda sunabilmektedir. Görüntüyle video çekimleri detayı dışında fotoğraf çekme alternatifleri de sistem içerisinde maksimum çözünürlük kalitesiyle yer almaktadır.
 

Duvar Saati Gizli Kameralar genellikle model olarak HD kalitesi dışında 14 saat çekim sürecini ve 25 saat ses kaydı olanağını sağlayabilmektedir. Şarj edilebilir batarya kullanımı dışında modeller 32 GB geniş bir alana hâkim olma gücüne sahiptir. Kullanımda uzaktan kumanda pratikliği ve renkli görüntü avantajları da sunulmaktadır.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: