Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Kablosuz Gizli Kameralar Wi-Fİ

Evinize, iş yerinize veya ofisinize ya da herhangi bir alana gizli kamera taktırmak istiyorsunuz ama kablolarla uğraşmaktan sıkıldınız. Firmamız size bu duruma çözüm olarak birbirinden farklı kablosuz gizli kameralar sunmaktadır. Evde bebeğiniz var ama siz çalıştığınız için bakımını bir dadıya vermişsiniz. İçiniz rahat değil. İletişim kanallarında gördükleriniz ve duyduklarınızdan dolayı içinizde daima bir korku var. Evinize görünmeyecek şekilde ya da görünse bile kamera olduğu anlaşılmayacak şekle sahip kablosuz gizli kameralar taktırıyoruz. Bu şekilde artık ofisinizden evinizi ister bilgisayarınızdan ister akıllı telefonunuzdan takip edebileceksiniz. Bu şekilde dadının bebeğinize iyi mi kötü mü davrandığını görebilir ve bu duruma göre bakımını üstlenmesine devam ettirebilirsiniz.

Devamını Oku...


Gizli Kameralarda Devrim Niteliğinde Cihazlar

Gizli-kamera.org sitesinin Uzun yıllar gizli kamera ve görüntüleme sektöründe türkiyede en yenilikci ve sektörünün en büyük olmasının nedeni sanırız yenilikci ve güven arz etmesi, 10 seneye yakın bir zamanda çok büyük yeniliklere imza atan firmamızın en son yeniliği hiç şüphesiz uzaktan cep telefonu, tablet veya bilgisayardan gizli kameranın görüntülerini izleme imkanı vermesi. Evet yanlış duymadınız evinizde veya işyerinize yerleştirdiğiniz bir gizli kameraya cep telefonu ile bağlanım anında canlı izleyebiliyorsunuz. Hatta birçok dizide görmüşünüzdür gizli kameralarının görüntülerini canlı olarak izlediklerini, ve bir çok türk dizilerinde yine gizli-kamera.org sitesinin ürünlerini kullanmaktadırlar.

Devamını Oku...


Wi-fi Mini Gizli Kameraları Dilediğiniz Zaman Kullanın

Wi-fi Mini Gizli Kameraları Dilediğiniz Zaman Kullanın

Akıllı mobil cihazlarımızda veya tabletlerimizde kullandığımız kamera ile video çekme özelliğini daha gizli bir şekilde yapmak ister misiniz?
Ofisinizi güvene almak veya çocuğunuzu emanet edeceğiniz bakıcının, evde siz yokken nasıl davrandığını gözlerinizle görmek için ihtiyacınız olacak muhteşem ürünlerle karşınızdayız.
Wi-fi mini gizli kameraların iliştirildiği anahtarlıklar, saatler veya buna benzer dikkat çekmeyen günlük eşyalar sayesinde, kimsenin haberi olmadan video çekimi ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.
Sizin gezdiğiniz esnada veya sabit olarak bir açıdan yerleştirdiğiniz de, hareket odaklı olarak kaliteli çekimler yapacak olan muhteşem bir ürüne en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız, en doğru adrestesiniz.
Kıyafetlerinize tutturabileceğiniz aparatları olan modellerini de bulabileceğiniz wi-fi gizli kameralar ile işiniz oldukça kolaylaşacak.

Devamını Oku...


Kablosuz Gizli Kameralar Satışı Başladı

Kablosuz Gizli Kameralar Satışı Başladı

İnsanların büyük bir kısmı onları bulunmadığı zamanlarda evlerinde ya da iş yerlerinde neler olup bittiğini öğrenmek isterler. Bunun için taktıracakları kameralar ise ne yazık ki çok fazla ortada olduğu için insanlar bu kameraları görecek ve onların görüş alanlarının dışında kalmaya özen göstereceklerdir. Böylesi kötü durumların önüne geçmek ve istediğiniz alanı kontrol altına almak istediğiniz zaman ise kablosuz gizli kameralar sizlere istediğinizi vermeyi başaracaktır. Tahmin edebileceğinizden çok daha farklı şekillerde hazırlanmış olan bu gizli kameralar sayesinde artık istediğiniz yer ile alakalı incelemeler yapılabilmektedir.

Devamını Oku...


En Yeni Kablosuz Wi-fi Gizli Kameralar

 En Yeni Kablosuz Wi-fi Gizli Kameralar

Şimdilerde artık gerek ülkemizde gerekse dünya üzerinde en fazla araştırılan konuların başında gizli kameralar geliyor. Öyle ki yalnızca evlerde değil hemen her yerde güvenlik amaçlı olarak kablosuz gizli kameralar kullanılmaya başlandı. İnsanlar bulundukları alanlarda onların olmadığı zamanlarda nelerin olduğunu öğrenmek adına bu kameraları kullanmaya özen gösteriyorlar. Böyle olunca da günümüzde gizli kamera sektöründe ciddi bir yenilenme söz konusu olmaya başladı. İnsanlar, en yeni ve kaliteli gizli kameralar arasından doğru seçimleri yapmak adına çalışmalarda bulunuyor. En fazla beğendikleri gizli kamera modeli ise kablosuz saati gizli kameralar. Bu kameralara dışarıdan bakıldığı zaman asla içerisinde gizli kamera olduğu anlaşılmıyor.

Devamını Oku...


Gizli Kamera Sistemlerindeki Kolaylık

Gizli kamera temini günümüzde çok kolay duruma gelmiştir. Hatta birçok firma gizli kamera ile ilgili kampanyalar oluşturmaktadır. Bu paketleri satın alabilirsiniz. Bu şekilde kendiniz bile kolaylıkla güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Gizli kamera kurulumu  eskisi kadar zor değildir, sizde rahatlıkla kurulum yapabilirsiniz

Gizli kamera sistemi  dijital kayıt cihazlarının ip tabanlı olmasından dolayı uzaktan gizli kamera izlemesi  mümkün olmaktadır. Bu sayede gizli kamera sistemlerimizi dünyanın her yerinden rahatlıkla izleyebilmekteyiz. Bunu hem bilgisayar üzerinden hemde akıllı cep telefonları üzerinden rahatlıkla yapabilmemiz mümkündür. Gizli kamera sisteminin tercih edilme nedenlerinden en önemlilerinden biride uzaktan kamera izleme imkanıdır.

Devamını Oku...


KABLOSUZ GİZLİ KAMERA KULLANIMIN SUNDUĞU KOLAYLIK

Küçük ebatlarda kullanım gücü yüksek olan gizli kameralar görüntü ve ses kaydı gerçekleştirme dışında fotoğraf çekimlerini de yapabilmektedir. Küçük olmalarına karşın becerileri yüksek olan bu cihazlar bırakıldığı ortamlarda bireylerin en doğal görüntülerini ve olayları konuşmalarıyla birlikte sağlamaktadır. Bulunan ortamlarda zarar verici durumlardan haberdar olmak ve olan her şeyi gözler önüne sunmak adına genellikle kullanılmaktadır. Büyük iş yerlerinde ihtiyaç halinde olan bu sistemlerin kullanımıyla olası hırsızlık, tehdit ya da taciz olaylarının önüne kolaylıkla geçilebilmektedir. Kablolu kullanımlarıyla yer alan gizli kameralar daha rahat ve taşınabilir olması adına Kablosuz Gizli Kameralar şeklinde günümüzde popüler bir durumda kullanılmaktadır.

Devamını Oku...


Kiraz Mevsimindeki Gizli Kamera

Kiraz mevsimi dizisindeki gizli kamerayı izleyen bir çok izleyici, firmamızı arayarak dizideki gizli kameradan istediklerini ve özelliklerini sordular. Bu tarz bir gizli kamera varmı? Fiyatı nekadardır gibi sorulara cevap vermek için hazırladığımız bu yazıda öğrenebilirsiniz

Devamını Oku...


Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevzi Çakmak mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Millet Sokak No:5 Yeni bosna / Bahçelievler / İSTANBUL
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: